Prenses Fairytale Makyaj

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 0.0.20
  • Dil İngilizce
  • Firma Virtual Host S.R.L
Bu mükemmel oyunu siz de hiç zaman kaybetmeden indirin ve mutlaka deneyin.

Kızların çok ilgisini çekecek olan bu harika oyun artık çok yakınınızda. Anneler babalar kızlarınıza ve zevklerine güveniyor iseniz onların en güzel tasarımları seçebileceğine emin iseniz bu oyun tam da size göre.Onların yeteneklerine ışık tutacak ve geliştirecek bu mükemmel oyunda yok yok. Eğlenceli zaman geçirmeni en keyifli yolu olan bu harika oyun herkesin beğenisini kazanacak.

Moda oyunlarında tamamen farklılaşan yeni stiller bu güzel oyunda artık sizler ile. Kız çocuklarının makyaj, aksesuar ve kıyafetlerle dolu olan eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak bu oyun onların tarzlarını da ortaya çıkaracak. Renkli dünyalarına daha da renklendirecek hayal güçlerine olumlu katkıları da olacak. Zevklerine güvenen herkes bu benzersiz oyunu oynasın ve oluşturduğu kombinleri internet sitelerinde paylaşsın. Arkadaşlarına da rahatlık ile tavsiye edebileceğin bu oyunu herkes oynamalı.

Eğer siz de bu mükemmel oyunu hemen yüklemek ve eğlenceye katılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek. Elinizden bırakamayacağınız bu oyun artık ceplerinizde. Anneler babalar kızlarınıza ve zevklerine güveniyor iseniz onların en güzel tasarımları seçebileceğine emin iseniz bu oyunu en kısa sürede yükleyip bu eğlenceden onlara da yer ayırın.

Prenses Fairytale Makyaj indir